Mini Mini

Kamerki on-line

Kamery internetowe zainstalowane w  żłobku i przedszkolu przekazują obraz do sieci internetowej. Rodzice lub osoby, które zostaną do tego upoważnione, mogą na żywo obserwować co robią ich pociechy przez program CMS lub smartfon, tablet łącząc się z naszymi kamerkami w żłobkach i przedszkolu.

W chwili gdy poznasz login i hasło dostępu do obrazu z kamer możesz z dowolnego komputera lub telefonu komórkowego przyglądać się jak dobrze opiekunki/ciocie zajmują się dziećmi. Jeśli w  przedszkolu jest kilka kamer IP, rodzice mają większe szanse na ciągły kontakt ze swoją pociechą.
W naszym przedszkolu kamerki będą we wszystkich pomieszczeniach w których przebywają dzieci z wyłączeniem sanitariatów, szatni.

mini mini

Mini Mini to krakowska sieć żłobków i przedszkoli stworzona z myślą o najmłodszych. To u nas dzieci czują się jak w drugim domu, bezpiecznie i kreatywnie spędzając czas.