Nowa placówka – Prywatne  Przedszkole Mini Mini  znajduje się przy Rondzie Generała Maczka, Os. Na Lotnisku 1/U4 w nowo wybudowanym bloku przy sklepie Aldi.

Placówka ta położona jest blisko przystanków tramwajowych i autobusowych, przy budynku znajduje się parking.

Placówka mieści się na parterze budynku, wejście do przedszkola – lokal U4. Przedszkole posiada przestronną, dobrze doświetloną dużą salę do zajęć i zabaw oraz salę do prowadzenia warsztatów multimedialnych, placówka wyposażona jest w pełny monitoring on-line, antysmogowe oczyszczacze powietrza, atestowane sprzęty i zabawki, nowoczesne pomoce edukacyjne oraz multimedia.

Placówka położona jest w otoczeniu Plant Bieńczyckich, placów zabaw oraz terenów spacerowych co gwarantuje ciszę i spokój oraz możliwość codziennych spacerów.

Bardzo dobry dojazd ze wszystkich stron Nowej Huty a w szczególności z osiedli Avia, II Pułku Lotniczego, Kościuszkowskie, Niepodległości, Na Lotnisku, Jagiellońskie, Strusia, Kalinowe itp.

Do placówki mają też dobry dojazd osoby z poza Krakowa z takich okolic jak Kocmyrzów, Luborzyca, Baranówka, Czulice, Dojazdów, Głęboka, Goszcza, Goszyce, Karniów, Krzysztoforzyce, Łososkowice, Łuczyce, Maciejowice, Marszowice, Pietrzejowice, Prusy, Rawałowice, Sadowie, Skrzeszowice, Sulechów, Wiktorowice, Wilków, Wola Luborzycka, Wysiołek Luborzycki, Zastów.